Hurda Çeşitleri

Gölbaşı Hurdacı ekibi olarak Metal Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Demir Hurda, Sarı Pirinç Hurda, Çinko Hurdası , Kablo Hurdası, Kağıt Hurdası, Krom, İnşaat Malzemeleri Hurdası, Hurda Boru, PVC Hurda, Plastik Hurda, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası, Kurşun Hurda, Beyaz Eşya (Eski Çamaşır Makinası Hurdası, Eski Bulaşık Makinası Hurdası, Eski Buzdolabı Hurdası, Eski Klima Hurdası) Hurdası, Saf Bakır Hurdası, Çinko Hurdası, DKP Hurda, akü hurdalarınızı ve bakır tel ve bakır talaş hurdası gibi değişik hurda çeşitlerini yerinde ve değerinde fiyatlarla alarak müşterilerini memnun etmek için her türlü çabayı göstermektedir.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacılık olarak ayrıca akü hurdalarınızı ve bakır tel ve bakır talaş hurdalarınızı evinizden alıyoruz, hassas kantarla tartarak peşin fiyatla ödemenizi yapıyoruz. Gölbaşı Niğdeli Hurdacılık olarak Fabrika Bozum İşleri, Söküm İşleri alanında yanınızdayız.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı olarak hurda alımı ve satımı konusunda kaliteli hizmet vererek geri dönüşüm konusunda öncü bir firma olmaya devem edecektir. Size bir telefon kadar yakınız. Bize Ulaşın.

Alüminyum Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü alüminyum hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Bakır Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü bakır hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü eski beyaz eşya hurdalarınızı (Eski Çamaşır Makinası Hurdası, Eski Bulaşık Makinası Hurdası, Eski Buzdolabı Hurdası, Eski Klima Hurdası) değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Çinko Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü çinko hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Demir Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü demir hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

DKP Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü DKP hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Kablo Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü kablo hurdanızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

PVC ve Plastik Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü PVC ve plastik hurdalarınızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.

Sarı Pirinç Hurdası

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü sarı pirinç hurdalarınızı değerinden yerinde nakit olarak alıyoruz.