Gölbaşı Hurdacı

Hurdacılık mesleğini anlayabilmek için hurdanın ne olduğunu bilmek de önem taşımaktadır. Kullanım ömrünü tamamlayan, işlevini yitirmiş bulunan bütün ürünlere hurda denilmektedir. Demir, bakır, alüminyum, kablo, kağıt ürünleri, beyaz eşyalar ve elektronik ürünlerin kullanılamaz durumda olanlarına hurda denir. 

Hurdacılık büyük bir sektör olarak faaliyet göstermektedir. Yer altından çıkarılan madenler kadar yeryüzünde değerini bulamayan maden bulunmaktadır. Hurdacılık bu noktada, ülke ekonomisine büyük katma değer yaratmaktadır. Ankara gölbaşı hurdacı sektördeki faaliyetleriyle geniş alanda hizmet vermektedir.

Gölbaşı Hurdacı firması olarak, kaynakların daha verimli kullanılması ve ekonomimizin güçlenmesi için eski metallerin geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılmasına önem veriyoruz.

Gölbaşı Hurdacı ekibi olarak ister Metal Hurda, ister Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Demir Hurda, Sarı Pirinç Hurda, Çinko Hurdası , Kablo Hurdası, Kağıt Hurdası, Krom, İnşaat Malzemeleri Hurdası, Hurda Boru, PVC Hurda, Plastik Hurda, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası, Kurşun Hurda, Beyaz Eşya (Eski Çamaşır Makinası Hurdası, Eski Bulaşık Makinası Hurdası, Eski Buzdolabı Hurdası, Eski Klima Hurdası) Hurdası, Saf Bakır Hurdası, Çinko Hurdası, DKP Hurda ve diğer tür hurdalarınız olsun, size değerinde iyi bir fiyat veriyoruz. Detaylı Bilgi

Akü, bakır tel, bakır talaş gibi hurda malzemelerinizi de alıyoruz. Size piyasa odaklı fiyat ve nakit ödeme sağlıyoruz. Hurda alım satımında kaliteli hizmet vererek geri dönüşüm konusunda siz değerli müşterilerimizi en iyi sunmayı hedefliyoruz.

Ankara Gölbaşı Hurdacı Nasıl Çalışır?

Gölbaşı bölgesi ve Ankara’nın tamamında hizmet veren hurdacı, her türlü demir, metal ve maden alarak çalışmaktadır. Gölbaşı hurdacı numaraları günün her saati açık bulunmaktadır. Hurda; kullanım ömrünü tamamlayan, işlevini yitirmiş maddedir. Elektronikten, demire, bakırdan çinkoya kadar her türlü hurda bulunmaktadır.

Gölbaşı hurdacı tüm madenlerden hurdalarınızı en yüksek fiyattan alarak bütçenize katkı sağlamaktadır. Hurda Borsasında işlem gören değerli maden, kağıt ve diğer hurda çeşitleri büyük kazanç sağlamaktadır. Gölbaşı bölgesi hurdacılar hem hurdasını değerlendirmek isteyenler hem de ülke ekonomisine katma değer yaratmaktadır.

Hurda olarak tanımlanan ürünleri toplayanlara hurdacı denmektedir. Hurdacı, çevre kirliğini önlemek ve geri kazanılabilir değerleri yeniden kullanıma kazandırmak için çalışmaktadır. Ankara gölbaşı hurdacı, bu bilinçle çalışmalarını sürdürerek sektörde varlık göstermektedir. Hurdacılar, hem çevre kirliliğini önlemekte hem de ekonomik değer taşıyan hurdaların geri kazanılmasını sağlamaktadır.

Nelere Hurda Denir?

Hurda, adı verilen maddeler, demir, bakır, plastik, çinko, beyaz eşya, kablo gibi sayısız ürün olabilmektedir. Farklı türlerde hurdaları bulunduğu yerden alarak depolara, geri dönüşüm depolarına taşıyanlara da hurdacı denmektedir. Ankara gölbaşı hurdacı kendi alanında özenle çalışarak atık olarak görülen hurdalara değer katmaktadır.

Sektörün öncüleri arasında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tarihi çok eskilere dayanan hurdacılığı ilk olarak Yahudiler başlatmıştır. Toplum içinde kabul gösterilmediklerinden hurda olarak adlandırılan ürünleri toplayarak geçimlerini sağlamaktaydı. Günümüze gelindiğinde hurdacılık büyük bir sektör olarak bütün dünya borsalarında işlem görmektedir.

Yeni bir mal ve ürünün yeni hammadde kullanılarak üretilmesi büyük maliyet gerektirmektedir. Geri dönüşümden kazanılması ise hem hurdanın değerlenmesini hem de ürünün uygun maliyetle üretilmesini sağlamaktadır. Gölbaşı hurdacı numaraları günün her saati iletişime açık bulunmaktadır. Bulunduğunuz yerden bizi arayabilir veya WhatsApp mesajı bırakabilirsiniz.

Hurdalarınız bulunduğu yerden alınarak nakit olarak bedeli ödenmektedir. Hurda taşımacılığı da teknoloji olanaklarından yararlanmaktadır. İnsan gücünü aşan tonajlı hurdalar ya da sağlık riski barındıranlar makinelerle taşınmaktadır. Nerede olursa olsun, kablo, demir, bakır, alüminyum gibi hurdalarınız en yüksek fiyattan alınır. Sadece bilgi vermeniz yeterlidir, Ankara gölbaşı hurdacı uzmanları yerinde tespit yaparak alım yapacaktır.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurdacılar, ülkelerin en önemli çevre kirliliği önleyicileridir. Atık olarak bırakılan pek çok teknoloji ürünü doğaya zarar vermektedir. Hurdacı bu noktada yoğum emekle hurdayı geri dönüşüme kazandırmaktadır. Alüminyum hurdası, beyaz eşya, kablo, PVC hurdası, çinko- bakır hurdalarınızı yerinden alarak nakit ödeme yapmaktadır.

Hurda türleri arasında sarı pirinç, tunç, demir, talaş hurdalarınız hem yerinizi işgal etmesin hem ekonomik kazanç sağlasın. Gölbaşı bölgesi hurdacılar değerinde alım yaparak nakit olarak ödeme yapmaktadır. Hurda fiyatları genel olarak hurda borsasında belirlenir. Ürünün piyasa ve ekonomik değeri, geri dönüşümde kazanılabilme özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Ankara gölbaşı hurdacı bulunduğu çevre ve tüm Ankara’ da hizmet vermektedir. Sizin yapacağınız tek işlem iletişim kurarak hurdanızın varlığını bildirmektir. Gölbaşı hurdacı uzman ekibi ve araçlarıyla hurdalarınızı nakit olarak alacaktır. Günün her saati açık bulunan iletişim kanallarından arayabilir, mesaj bırakabilirsiniz.

Ankara Hurda Bölgelerimiz:

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın birçok yerinde hurdanızı alıyoruz: Akyurt, Altındağ, Bala, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Ümitköy, Dikmen, Çayyolu.

Size bir telefon kadar yakınız. Hurdalarınızı ucuza satmayın. Hurdanıza ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen bize ulaşın.