Gölbaşı Niğdeli Hurdacılık

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı, Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler kategorisinde Ankara ili Gölbaşı ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Bununla birlikte, İncek, Kızılay, Çankaya, Eryaman, Dikmen, Maliköy, Yenikent, Çayyolu, Keçiören, Bala ilçelerinden de hurda alımı yapmaktadır.

Hurda, artık atık durumda olan ve kullanılamayan ama geri dönüşümü mümkün olan tüm işlenmiş ürünlerdir. Hurda daha önce kullanılmış olduğu alanlara göre çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Gölbaşı Niğdeli Hurdacı olarak hurda sınıfları ve bu hurdaların alımı konusunda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Gölbaşı Niğdeli Hurdacı, hurda alım satım ve işlenmesi ile sadece geri dönüşüm konusunda ülkeye katkı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda çevre temizliği konusunda da güzel hizmetler vermektedir.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı, on yılı aşkın deneyimiyle Ankara ve çevresinde hurda alım faaliyetlerini titizlikle sürdüren, hurda alanında uzman bir firmadır. Gölbaşı Niğdeli Hurdacı, hurda alım satımı ve işlenmesi konusunda tecrübeli ekibiyle geri dönüşüme büyük katkılar sağlamaktadır.

Gölbaşı Niğdeli Hurda ekibi olarak Metal Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Demir Hurda, Sarı Pirinç Hurda, Çinko Hurdası, Kablo Hurdası, Krom,Kağıt Hurdası, İnşaat Malzemeleri Hurdası, Hurda Boru, PVC/Plastik Hurda, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası, Kurşun Hurda, Beyaz Eşya Hurdası, DKP Hurdası, akü gibi değişik hurda çeşitlerini yerinde ve değerinde fiyatlarla alarak müşterilerini memnun etmek için her türlü çabayı göstermektedir.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı hurda alım satımı konusunda kaliteli hizmet vererek geri dönüşüm konusunda öncü bir firma olmaya devem etmektedir. Fabrikalarda evlerde ve iş yerlerinizde kullanım ömrü dolmuş olan ya da aktif kullanımda artık eskisi kadar yarar sağlamayan, teknolojik olarak çağın gerisinde kalmış çeşitli metal, demir, alüminyum, elektronik, plastik gibi ürünleri değerinde fiyatlarla satın alıp geri dönüşüm tesisinde işleyerek ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamakta ve atık kaynakların etkin kullanımı ile geri dönüşüm hizmeti yapmaktadır.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı ekibi ile verdiği hizmetler içerisinde fabrikalarınızın sökümü ve bozulmasını sağlayarak, Ankara’da fabrikalardan çıkan hurdayı değerinde fiyatlarla yerinde alıp geri dönüşüme katılması için çaba gösteriyoruz. Fabrika bozum ve söküm işlerinizde güvenilir bir ekip olarak hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda evlerinizde de artık kullanılamayacak durumda olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, korkuluk ve alüminyum demiri, plastik kapı ve pencere, klima gibi çeşitli teknolojik ve metal ve plastik atıklarınızı da evinizde değerinde fiyat vererek alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sadece fabrika ve evsel atıklarda değil elektronik cihaz hurdalarını da alarak endüstriye kazandırıyoruz. İnşaat malzemelerinin toplanması ve geri dönüştürülmesinde, alüminyum bakır demir sarı pirinç gibi hurdaların işlenip yenilenmesinde de çalışmaktayız. Bilindiği gibi alüminyum, bakır, krom gibi elementler doğada çözünmeye karşı dirençli ama endüstride pek çok dalda kullanılmaktadır. İşte bu sebeple bu ürünlerin hurda olarak alımında ve geri dönüştürülmesinde Gölbaşı Niğdeli Hurdacı faaliyetlerine önemle devam etmektedir.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı ekibi profesyonel olarak Ankara ve çevresinde kaliteli hizmeti ile hurda alım satım ve işlenmesi konusunda yıllardır sürdürdüğü faaliyetleriyle alanında öncü bir hurda firması olmaya devam edecektir.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı olarak faaliyet alanlarımız:

Ayrıca ekonomik ömrünü tamamlamış fabrikalarınızın ve binalarınızın bozum ve söküm işleri itinayla yapılır.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız. Bize Ulaşın.

Gölbaşı Niğdeli Hurdacı irtibat:

  • Hüseyin AĞÜNLÜ
  • Cüneyt AĞÜNLÜ
  • Ali AĞÜNLÜ

Ne Tür Hurdacılık Hizmetleri Sunuyoruz?

HER TÜRLÜ hurdalarınız değerinden alınır ve satılır. alüminyum hurdası – bakır hurdası – çinko hurdası – demir hurdası – kablo hurdası – krom hurdası – kitap hurdası – inşaat malzemeleri hurdası – hurda sarısı – fabrika bozum ve söküm işleri.